IV WYZWANIE ROWE(R)LOVE

01-31.07.2024

ORGANIZATOR

-Stowarzyszenie Biegowo-Ekologiczne ASFaltLove Dziki;
-Starostwo Powiatowe w Ciechanowie;
-Nadleśnictwo Ciechanów.

OPIS ZAWODÓW

Uczestnicy pokonują rowerem samodzielnie wytyczoną trasę 100 km w ciągu jednego dnia lub na raty (5x20 km) w terminie 01-31.07.2024r. Należy przy tym respektować wprowadzone przez ustawodawcę oraz władze państwowe, rządowe i samorządowe uregulowania prawne dotyczące ograniczeń w zakresie zachowania bezpieczeństwa podczas poruszania się na rowerze po drogach publicznych.
Trasa powinna przebiegać na terenie powiatu ciechanowskiego oraz powiatów ościennych. Preferowane są dwie Powiatowe Trasy Rowerowe opracowane przez Starostwo Powiatowe w Ciechanowie (nie jest to warunek konieczny).

WPISOWE

Udział jest PŁATNY : 50 zł za udział !
Limit uczestników: 200
Aby znaleźć się na liście startowej należy opłacić udział podczas zapisów. Wpis na liście startowej ukaże się po zaksięgowaniu opłaty jednak nie później niż 24h po dokonaniu opłaty.

WARUNKI UCZESTNICTWA

Wyzwanie skierowane jest dla mieszkańców powiatu ciechanowskiego oraz powiatów ościennych.

W zawodach może wziąć udział każda osoba pełnoletnia.

Każdy uczestnik zobowiązany jest do pokonania w dniach 01.07.2024 r. – 31.07.2024 r. dystansu 100 kilometrów na rowerze w dowolnym miejscu (powiat ciechanowski i w powiatach do niego przyległych) oraz udokumentowania swojej aktywności poprzez wybraną aplikację dokumentującą aktywność sportową

ZGŁASZANIE WYNIKÓW

Po ukończonym wyzwaniu wykonanym w dniach 01.07.– 31.07.2024 r., uczestnik przesyła potwierdzenie wykonania wyzwania najpóźniej do końca dnia 31.07.2024 r. (do godz. 23.59) w wiadomości mailowej na adres: wyniki@catchtime.pl w której uwzględnia następujące dane:
- imię i nazwisko uczestnika;
- miejsce zamieszkania;
- załącza potwierdzenie pokonanego dystansu w postaci zdjęcia aplikacji sportowej (Strava, Polar Flow, Garmin Connect, itp.) wraz z mapą przebytej trasy;
- fotografia Uczestnika wraz z wydrukowanym numerem, który został nadany każdemu zgłaszającemu się do Wyzwania. Fotografia powinna być wykonana w czasie pokonywania danego dystansu.

NAGRODY

Pragniemy, aby wyzwanie miało przede wszystkim charakter dobrej zabawy. Każdy uczestnik na zakończenie otrzyma unikatowy medal.
Podczas podsumowania Wyzwania, które odbędzie się 24 sierpnia 2024 roku na terenie Leśniczówki Bogdanka, rozlosowane zostaną nagrody.
Warunkiem przyznania nagród będzie ich osobiste odebranie. Medale oraz nagrody nie będą wysyłane pocztą.
Podczas podsumowania czekać na Was będzie smaczny poczęstunek.

DO STARTU WYZWANIA ZOSTAŁO:

DO ZAKOŃCZENIA WYZWANIA ZOSTAŁO:

UCZESTNICY WYZWANIA:

ZAPISANYCH:

121/200