II WYZWANIE ROWE(R)LOVE

01-31.08.2022

ORGANIZATOR

-Stowarzyszenie Biegowo-Ekologiczne ASFaltLove Dziki;
-Starostwo Powiatowe w Ciechanowie.

OPIS ZAWODÓW

Uczestnicy pokonują rowerem samodzielnie wytyczoną trasę 100 km w ciągu jednego dnia w terminie 01-31.08.2022r. Należy przy tym respektować wprowadzone przez ustawodawcę oraz władze państwowe, rządowe i samorządowe uregulowania prawne dotyczące ograniczeń w zakresie zachowania bezpieczeństwa podczas poruszania się na rowerze po drogach publicznych.
Większa część trasy powinna być wytyczona na terenie powiatu ciechanowskiego. Preferowane są dwie Powiatowe Trasy Rowerowe opracowane przez Starostwo Powiatowe w Ciechanowie (nie jest to warunek konieczny).

WPISOWE

Udział jest BEZPŁATNY !!!
Lmit uczestników: 100

WARUNKI UCZESTNICTWA

Wyzwanie skierowane jest dla mieszkańców powiatu ciechanowskiego.

W zawodach może wziąć udział każda osoba pełnoletnia.

Każdy uczestnik zobowiązany jest do pokonania w dniach 01.08.2022 r. – 31.08.2022 r. dystansu 100 kilometrów na rowerze w dowolnym miejscu (powiat ciechanowski i w powiatach do niego przyległych) oraz udokumentowania swojej aktywności poprzez wybraną aplikację dokumentującą aktywność sportową

ZGŁASZANIE WYNIKÓW

Po ukończonym wyzwaniu wykonanym w dniach 01.08.– 31.08.2022 r., uczestnik przesyła potwierdzenie wykonania wyzwania najpóźniej do końca dnia 31.08.2022 r. (do godz. 23.59) w wiadomości mailowej na adres: wyniki@catchtime.pl w której uwzględnia następujące dane:
- imię i nazwisko uczestnika;
- miasto zamieszkania na terenie powiatu ciechanowskiego;
- załącza potwierdzenie pokonanego dystansu w postaci zdjęcia aplikacji sportowej (Strava, Polar Flow, Garmin Connect, itp.) wraz z mapą przebytej trasy;
- fotografia Uczestnika wraz z wydrukowanym numerem, który został nadany każdemu zgłaszającemu się do Wyzwania. Fotografia powinna być wykonana w czasie pokonywania danego dystansu.

NAGRODY

Pragniemy, aby wyzwanie miało przede wszystkim charakter dobrej zabawy. Każdy uczestnik na zakończenie otrzyma unikatowy odlewany medal. Dodatkowo trzem kobietom i trzem mężczyznom, którzy dystans 100 km (dokładnie) pokonają najszybciej, wręczone zostaną puchary.
Podczas podsumowania Wyzwania, które odbędzie się 04 września 2022 roku na terenie Nadleśnictwa Lekowo, rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez sponsorów.
Warunkiem przyznania nagród będzie ich osobiste odebranie. Medale, puchary oraz nagrody nie będą wysyłane pocztą.

DO STARTU WYZWANIA ZOSTAŁO:

DO ZAKOŃCZENIA WYZWANIA ZOSTAŁO:

UCZESTNICY WYZWANIA: